Oferujemy także:
Hale Namiotowe
www.hale-wynajem.pl

Kontakt z nami

32 421-

biuro@estrada.rybnik.pl

Profesjonalna agencja eventowa

 

 

Profesjonalna agencja eventowa – specjaliści w organizacji imprez

 

Dwadzieścia lat doświadczenia w organizowaniu imprez pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej klasy usługi jako agencja eventowa. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze każdego rodzaju imprez.

 

 

profesjonalna organizacja eventów estrada rybnikOrganizujemy m.in.:

 

Organizacja eventów

 

 

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym niezbędnym w organizacji wydarzeń oraz zapewniamy profesjonalną obsługę i opiekę nad zapleczem technicznym. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu najwyższej, światowej klasy i posiadającym niezbędne atesty i zezwolenia do użytku na imprezach masowych. Jako agencja eventowa służymy także doradztwem w zakresie organizowania i planowania imprez. Niezależnie, czy planujesz mały, zamknięty event firmową czy duży koncert – posiadamy sprzęt, który potrzebujesz, aby zorganizować niezapomniane wydarzenie. Profesjonalizm, doświadczenie i sprzęt z najwyższej półki to gwarancja wspaniałej, niezapomnianej zabawy czy eventu, który zapadnie w pamięć wszystkich uczestników na długi czas!

Dotychczas zrealizowaliśmy setki koncertów i eventów nie tylko na Śląsku, ale także w Małopolsce, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Posiadamy własne zaplecze transportowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować imprezy na trenie całej Polski.

 

Zobacz ofertę naszego sprzętu do wynajęcia na imprezy:

Nagłośnienie Estrady Oświetlenie Podesty sceniczne Ekrany LED

 

 

 

 

Estrada RYbnicka Sp. z o.o.

 

ul. wolna 242 , rybnik 44-251

 

tel:      32 4218858

              604 130 750

 

@: BIURO@ESTRADA.RYBNIK.PL

  

Nasz profil na Facebook Rzetelna firma BIG - Info Monitor Nasz blog