Hale namiotowe, Estrada Rybnicka Oferujemy także:
Hale Namiotowe
hale-wynajem.pl www.hale-wynajem.pl

Kontakt z nami

32 421-

biuro@estrada.rybnik.pl

Impreza integracyjna: podstawy organizacji

 

 

 

Impreza integracyjna to obecnie najpopularniejsza w kraju metoda team buildingu i budowania więzi pomiędzy pracownikami. Niestety, często jest kojarzona z przeciętnej jakości wydarzeniem, w którym pracownik ma obowiązek uczestniczyć.

Kluczem do osiągnięcia założonych celów imprezy jest jej odpowiednia organizacja i planowanie. Wbrew pozorom, nie jest to tak łatwe zadanie, jakby mogło się wydawać i nie ma co liczyć, że zapewnienie samego miejsca i cateringu to klucz do zintegrowania grupy pracowników. Przede wszystkim należy określić cele, jakie ma spełnić impreza i dobrać odpowiednie środki do ich realizacji. Najczęściej cele eventów wiążą się z team buildingiem oraz integracją, ale celami związanymi z firmowym eventem mogą także być: motywacja pracowników, budowanie więzi z firmą, sama promocja firmy, marketing wewnętrzny, wprowadzenie nowych strategii czy produktów.

Jasno określone cele pozwalają dobrać skuteczne narzędzia i materiały do ich realizacji. Firmy eventowe dysponują szeroką bazą scenariuszy do zorganizowania nietuzinkowych imprez firmowych. Przy organizacji warto nie polegać wyłącznie na własnym wyczuciu i skorzystać z pomocy agencji eventowej. Większe imprezy integracyjne wymagają odpowiedniego zaplecza technicznego oraz opieki technicznej – tutaj służymy profesjonalną pomocą i wynajmem sprzętu według potrzeb i życzeń klienta. Zapraszamy do oferty - wynajem sprzętu.

Wprawdzie żyjemy w czasach wszechobecnych cięć w budżecie, a impreza firmowa wydaje się jednym z mało istotnych wydatków. Nie szukaj cięć w funduszach socjalnych, ponieważ to właśnie zgrany ze sobą zespół stanowi siłę napędową i kluczem do sukcesu firmy.

impreza integracyjna

 

 

 Estrada RYbnicka Sp. z o.o.

ul. SAMOTNa 7, 44-251 Rybnik 

Spółka wpisana do KRS pod nr 0000458685

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 110 000 PLN

NIP: 6423181880

 

tel  32 4218858

        604 130 750

 

@: BIURO@ESTRADA.RYBNIK.PL

  

Nasz profil na Facebook  Nasz blog   Nasz Instagram  Nasz Youtube

 

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter