Hale namiotowe, Estrada Rybnicka Oferujemy także:
Hale Namiotowe
hale-wynajem.pl www.hale-wynajem.pl

Kontakt z nami

32 421-

biuro@estrada.rybnik.pl

Organizowanie udanej imprezy? Z nami to się uda!organizacja imprez - Estrada RybnikOstatnie lata to ogromny wzrost liczby wszelkiego rodzaju imprez. Coraz częściej firmy stawiają na integracje swoich pracowników i prezentacje produktów, a miasta i gminy organizują koncerty plenerowe i w obiektach zamkniętych. Wiele innych, niezależnych instytucji organizuje imprezy takie jak koncerty, targi, eventy rozrywkowo - kulturalne. Także osoby prywatne organizują mniejsze i większe wydarzenia kulturalne i komercyjne.

 

Cele imprez są, jak widać bardzo zróżnicowane: od integracji grupy pracowników i wspólne, spędzanie czasu przy dobrej zabawie po promocje miasta i komercyjne wydarzenia o charakterze ogólnokrajowym. Dobrze przygotowana i zaplanowana impreza jest wszakże doskonałym narzędziem marketingowym promocyjnym, a także może stanowić źródło dochodu. Stale rosnąca oferta wydarzeń w Polsce jest doskonały dowodem wzrostu jakości życia społeczeństwa.

 

W praktyce organizacja imprezy jest skomplikowanym procesem, który wymaga przedsięwzięcia odpowiednich kroków na długo przed planowaną datą wydarzenia. Sprecyzowany i dobrze przygotowany plan imprezy można wdrażać w życie i wtedy pojawiamy się z pomocą. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, które pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom praktycznie każdej imprezy. Jak tylko ją zaplanujesz, my gwarantujemy obsługę techniczną i organizację imprezy na najwyższym poziomie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

 

Nagłośnienie:

Impreza wymaga odpowiedniej oprawy dźwiękowej i doboru sprzętu nagłaśniającego. Zupełnie inny sprzęt posłuży do nagłośnienia pikniku w plenerze, inny dla imprezy w klubie. Estrada Rybnik jest w stanie nagłośnić nawet festiwale koncertowe (sprawdź koncerty w których braliśmy udział na naszym FanPage). Posiadamy spory wybór systemów nagłośnieniowych, konsolet, korektorów, systemów odsłuchowych i wszelkiego niezbędnego sprzętu do nagłośnienia imprezy. Zobacz pełną listę sprzętu tutaj – Nagłośnienie Imprez.

Oczywiście służymy fachowych doradztwem i podpowiemy, jakiego sprzętu potrzebujesz do zorganizowania swojej imprezy.

 

organizacja imprez wynajem sprzętu - konsoletaOświetlenie:

Światło to niezbędna dekoracja imprezy. Tworzy niepowtarzalną atmosferę i przede wszystkim – oświetlenia artystów na scenie lub podium. Estrada Rybnik to bogaty wybór sprzętu oświetleniowego do wynajęcia od renomowanych firm jak Clay Paky, RVE z Electron. Sprawdź pełną listę oświetlenia dla imprez tutaj – Oświetlenie Imprez

 

Estrady, sceny i podesty:

Światło jest, dźwięk jest… i wychodzi artysta na scenę! Nie ważne, czy to koncert, występ kabaretu, czy targi: potrzebujesz sceny w określonych wymiarach, spełniające konkretne wymagania.  Zobacz, co możemy zaoferować na potrzeby imprez w plenerze – Estrady Koncertowe oraz na potrzeby imprez w obiektach zamkniętych – Podesty Sceniczne.

 

 

 

 

 Estrada RYbnicka Sp. z o.o.

ul. SAMOTNa 7, 44-251 Rybnik 

Spółka wpisana do KRS pod nr 0000458685

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 110 000 PLN

NIP: 6423181880

 

tel  32 4218858

        604 130 750

 

@: BIURO@ESTRADA.RYBNIK.PL

  

Nasz profil na Facebook  Nasz blog   Nasz Instagram  Nasz Youtube

 

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter